| Kassandra1408 a întrebat:

Am pierdut factura Vodafone si trebuie sa platesc netul cat mai repede. Mentionez ca am toate datele necesare, dar nu si factura.
Data trecuta cand am trecut sa o platesc, mi s-a spus ca trebuie sa imi listez factura si sa o aduc. Ei nu au o baza de date in care m-ar putea cauta?
Ce este de facut?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, te duci la reprezentanta, si ceri un duplicat la factura explicand ce s-a intamplat cu a ta factura, nu stiu daca e contra cost, dar stiu ca te vor ajutahappypapa si o zi bunahappy