| brett a întrebat:

Am placa video ATI RADEON HD 2400 PRO, iar astazi mi-a venit sa o actualizez asa ca am sters-o.cand a fost sa ii fac setarile din nou, avand optiunea sa descarc o versiune mai noua, am facut asta si sunt multumit pana acum.noul driver are denumirea AMD Catalyst Install Manager.imi va face probleme sau este in regula?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai numai exista ATI (a fost cumparata pe AMD si de asta se numeste AMD Catalyst). nu, stai linistit nu o sa ai probleme