| AdiFCSB a întrebat:

Inainte sa-mi reformatez pc-u dupa ce am instalat driverul de la placa video (nVidia GeForce) imi aparea jos la windows 7 cand dau pe liniuta aceea in bara iconita de la driver de unde dadeam click dreapta si selectam sa-si faca update. Acuma nu-mi mai apare. Cum fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dar aici apare?
Panoul de control -> Toate elementele din panoul de control -> Pictograme in zona de notificare ->aici ai iconita?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AdiFCSB explică (pentru neluL):

Am rezolvat. Trebuia sa-i fac un update si mi-a aparut. Mersi ca ai incercat sa ma ajuti!

| neluL a răspuns (pentru AdiFCSB):

Have a nice day! wave bye, bye