| AfterDark a întrebat:

Am primit de la cineva tag si a postat niste poze la mine la Facebook pentru public. Niste poze anumit pentru mine. Dar vreau sa le pun pe privat sa le vada numai prietenii dar nu stiu cum. Vreau sa ramana acolo dar sa nu le poata vedea oricine. Ma poate ajuta cineva?
Funda

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

In setari, la Cronologie si etichetare, ai Cine poate vedea ce posteaza altii in cronologia ta. Acolo poti alege: toata lumea, prieteni, doar tu si alte variante.