| dyn4a a întrebat:

Am probleme niste cu laptopul, exista vreo solutie?
1. Am avut ubuntu si din cauza unor probleme cu spatiul am sters de prin el si disparuse ubuntu center. Dezactivasem updates, si dupa mult timp l-am oprit, cand l-am pornit aparea ceva cu low graphic mode si nu puteam deschide folderele si setarile, cursorul arata ca se incarca si nu aparea nimic.
2. Incercand sa rezolv problema cu low graphic mode, am facut ce scria pe askubuntu si acum nu mai pot deschide programul de operare ca ramane text alb pe ecran negru.
3. Nu am CD-rom la el, nu am nici stick. Se poate folosi un music player pe post de USB, daca fisierele incap pe el? Cum fara sa intru in sistemul de operare ca sa deschid aplicatii?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ti-am mai scris. vad ca ai posibilitatea sa scrii. ai un pc sau un telefon, nu stiu. scrie in mesaj privat o adresa de yahoo ca sa pot vorbi cu tine si o sa te ajut sa iti instalezi un sistem operativ folosit de majoritatea utilizatorilor internet. vorbim in seara asta in cazul in care te intereseaza.

| dyn4a explică (pentru gelu1970):

Ce bine ca incerci sa refaci povcestea cu cosmin din Timisoara care habar nu are cine sunt eu, si ii pasa cam mult de viata mea ca vede el si imi umbla pe telefon. Cand 1.nu am telefon, l-am spart sa va fac fericiti 2. nu am prieteni si tu stii foarte bine ce viata am eu 3. ce altceva sa vorbesti ma nene cu mine? 4. nu am stick, n-am de unde lua, n-am telefon ba! 5 ce adresa de yahoo mai vrei ma? 5. da ba sunt saraca aia care viata coasta prea mult, ca asta e tatal care mi l-a dat dumnezeu si uite-ma, ma vait de cum mi se strica gunoaiele, inca si acum de atatia ani.

| gelu1970 a răspuns (pentru dyn4a):

Buna din nou. nu o sa iau in seama faptul ca jignesti fara sa gandesti. daca asa ai fost educata...cred ca e de prisos sa spun ceva rau la adresa ta. ai cerut ajutorul si ti-am oferit o varianta. insa tu nu ai nevoie de asa ceva. esti o ignoranta. si probabil de aceea iti merge cum iti merge.
nu ai nici macar bun simt. ma refer la "ma". incearca sa fii mai cizelata altfel o sa te marginalizeze in toate locurile, pe net si in viata reala.
si in ultimul rand, da adresa de yahoo unuia de teapa ta. pentru mine esti la un nivel mult prea jos. nu cred ca meriti vreun ajutor.
bafta. nu te chinui sa scrii iarasi baliverne. nu o sa-ti citesc prostiile.

| dyn4a explică (pentru gelu1970):

Dispari din calea mea mincinosule, mereu tu cu aceeasi minciuna, mereu lumea care iti venereaza munca in Italia, ca tu ai ma, tu traiesti in tara asta de servitori unde n-avem ce manca ca totul costa prea mult si muncim pe gratis. Unde mereu apari tu cu aceeasi poveste mincinosule!

| gelu1970 a răspuns (pentru dyn4a):

Ignoranta. eu in Italia?
esti dusa cu pluta rau de tot fraiera.