| fLorin94 a întrebat:

Am reinstalat windows si imi arata ca nu e Winows original(Chestia cu windows genuie.) Si e chestia cu 30 de zile in care sa imi activez winows. Ce se intampla dupa acele 30 zile? Nu l-am activat pana acum si chiar nu stiu cumstraight face

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Activeaza-ti windowsul cu fisierul de mai jos, il instalezi si restart:

http://fisierulmeu.ro/22IKRKFMYLEU/WindowsActivator-exe.html

| virus5381 a răspuns:

Ce windows ii? la 7 iti ie i un loader la xp gasesti pe net genuine activator for xp. La 7 habar nu am ce se intampla pentru ca tot timpul am bagat un loader iar la xp dupe vreo 60 de zile nu te mai lasa sa te loghezi in cont.

| paunmarianbr a răspuns:

Dupa acele 30 zile iti expira windows-ul si nu o sa poti sa-l mai folosesti.

| paunmarianbr a răspuns:

Frate da-mi id-ul de mess si ti-l activez eu

| fLorin94 explică:

Este windows xp pro sp3 ...si am incercat cu 2 activatoaree.si tot nu mergesad...