| sobolan a întrebat:

Acum mult timp am scris o chestie in Word si am denumit-o "Cuvânt de spiriduş". Am pus-o pe un CD, iar acum nu ma mai lasa sa deschid fisierul. La mine in calculator imi apare un chenar si dupa ce dau "ok" imi apar multe patratele pe 20 de pagini. Am incercat sa il deschid si la altcineva si acolo mi-l deschide, dar paginile sunt goale. Va rog, daca stiti, spuneti-mi ce sa fac! Va raman datoarehappy!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa cauti fisierul cu Search, s-ar putea sa fie undeva pe harddisk.

| rafy a răspuns:

Deschide cu prog cu care ai scris sau daca nu incearca cu ceva mai nou

| rafy a răspuns:

Copiaza in pc poate mere