| anonim_4396 a întrebat:

Am niste fisiere pe calculator care de fapt is melodii toate.Nu stiu de ce nu imi apar sa le deschid cu winampstraight facesi nici nu ma lasa sa schimb acolo sa deschid cu winamp.Fisierul arata cam asa o foaie cu un chenar inauntrustraight face. Stiti care e rezolvarea?big grin

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Care este extensia fisierului? Ce scrie dupa numele fisierului? Exemple:".mp3 sau.mp4 sau.mkv"

| michael5813 a răspuns:

Pur si simplu nu ai program pentru formatul fisierului de aceea nu ti-l citeste! trebuie convertit probabil in mp3 daca e audio sau daca e cu video foloseste un bsplayer

| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

File asa scrie.este o melodie am descarcat-o de pe strong.cand o bag in winamp imi merge dar nu imi arata fisierul ca si cum ar fi pentru winamp.este o foaie doar atatstraight face