| vikol a întrebat:

Am si eu o intrebare am o placa de baza de la Asus M2N si vreau sa imi iau un procesor AMD Opteron 1212 2.00GHz Socket AM2 box suporta placa mea de baza acest procesor. Cei de pe siteul oficial de la asus spun ca daca fac update la bios ar suporta... dar nu stiu ce sa zic...astept ceva pareri multumesc

2 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Daca e Asus M2N SE PLUS este exact ca a mea, si iti suporta Soket AM2 ca eu am AMD AM2 2. 00GHZ (dar cu opteronu ala...ar fi indicat sa faci un update la bios). BFT

| vikol explică:

Este M2N simplu