| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cand pornesc uitatea de la calculator se aude un zgomot timp de 2 minute mai ales dimineata o are sa fie din cauza frigului?

4 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Este de la HDD. Si eu am aceeasi problema. Si eu m-am speriat da functioneaza fara nici o problema de 5 luni.Bafta

| XtReMee a răspuns:

Nuhh o chestiune de timp daca face tic tic tic nu-i nimic o sai trc funda! 111

| adych a răspuns:

De obicei sunetul acela de la pornire ( asemanator cu zgariatul repetat si scurt pe un metal ) vine de la HDD discurile din interior pornesc pentru ca iti porneste programele si ce mai ai pe acolo. parerea mea

| ALoveHateRomance a răspuns:

Este posibil sa fie zgomotul ventilatorului, daca vrei sa fii sigur incearca sa deschizi unitatea si sa verifici.