| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Am intrat pe messenger si tot imi arata,, There was a problem signing you in
to Yahoo! Messenger.
,, Your account has been locked.Please click forgot password to start the unlocking process.
Vi s-a mai intamplat si voua asa ceva?
Ce trebuie sa fac ca sa-mi recuperez Id-ul?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa astepti 24 ore. Sunt sigur ca maine te vei putea loga pe acel id fara nicio problema, pana atunci, daca vrei sa te loghezi pe acel id blocat, o poti face direct de pe site-ul http://www.meebo.com
O zi buna! :)

| Nymphetamine a răspuns:

Da. happy
Se pare ca cineva a incercat sa-ti sparga parola pana ti l-a blocat.
Da-i jos la "Forgot your password?" si complecteaza alea.Ti'l vei recupera. Daca nu reusesti isi va revenii in cateva zile. happy

| Escape a răspuns:

Nu iti face griji. mi-s-a intamplat si mie.a incercat cineva sa iti sparga parola. in 24 de ora contul tau va functiona.un sfat: schimbati parola :*