| AlexTroll a întrebat:

Am si eu o intrebare dupa voi care telefon este mai bun se xperia arc sau iphone 4? eu unul dk as avea banii necesari laughing) nu as sti care sal aleg... parerile voastre doar cu plusuri si minusuri

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Criiss16 a răspuns:

Xperia arc il are o prietena, si este destul de bun, iar un prieten are iphone 4. Eu sincer, as alege iphone 4 big grin De ce? Nu stiu. mi se pare mai ok! (:

| naimcan a răspuns:

Sincer, daca vrei sa iei o decizie scrie si tu pe youtube xperia arc vs iphone 4. Ia in calcul si comentarile utilizatorilor de pe youtube