| anonim_4396 a întrebat:

Inainte sa-mi reformatez laptop-ul aveam bluetooth la el. Dupa reformatare cand am incercat sa trimit niste poze din telefon prin bluetooth, laptop-ului, nu mergea si nu aparea iconita de bluetooth in taskbar, jos. Am cautat in Control Panel si bluetooth-ul nu mai era. Se poate downloada de pe net? Daca da, stiti niste site-uri de unde as putea sa-l iau? Va rog. :]

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vezi ce bluetooth ai si downloadeaza driverul potrivit de pe net. Eu nu-ti pot spune ce driver iti trebuie, pentru ca nu am laptopul in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.ma-config.com/ in acest site iti gasesti toate driverele, e un program automat care iti cauta si iti downloadeaza tot ce iti trebuie pentru calculator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pe contractele alea scrie Bluetooth 3xusb.