| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o intrebare la scrisu de la icoane pe desktop mioe scris cu albastru cum fac sa revina la normal adica alb nosrmal! Fundaaaaaaaaaaa! Plsssss!

Răspuns Câştigător
| PureEvil a răspuns:

Control panel/system/advanced/(primul tab de la performance)/settings/in lista aia cauti optiunea numita "drop shadows for icon labels on the desktop" si o bifezi, dai ok si apply. O sa mearga!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. da-mi click dreapta pe desktop si dai jos acolo. unde s schimbi imaginea.si iti apare niste chestii sus.si scrie desktop.si dai acolo.si in stanga.sunt niste culori.si dai acolo. sper s te ajute.:d

| Merlin_Tatuaje_1980 a răspuns:

Din cauza ca ai pus ca poza desktop background o imagine cu extensie alta in afara de. jpeg ex:.png imaginea care o ai pe desktop editeazo in paint si salveazo format jpeg si o pui inapoi pe desktop si ai scapat de albastrul de la iconite