| KiCkEd4 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Pana acum am avut casti cu fir si toate s-au stricat la un moment dat deoarece a inceput sa se auda doar dintr-o casca deoarece firu s-a desprins sau ceva de genu si ma intrebam daca imi iau casti wireless o sa mai am problema asta? Astept raspunsuri de la oameni care au Casti Wireless sau au avut.

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Castile wireless folosite pentru muzica sunt ca un prezervativ gaurit. Mereu te vei ruga sa nu se intample inevitabilul, adica sa pierzi semnal; si crede-ma vei pierde tone de semnal la castile wireless. Daca vrei sa nu mai ai probleme cu cablul, cumpara o pereche de casti mai calitativa, astfel ai si rezistenta in timp si o fidelitate mai mare a sunetului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde sa mai ai aceasta problema cu firul? Daca nu va mai fi unul.Problema ar fi calitatea semnalului primit in casti. Functie de distanta si de pozitia in care te afli.Eu am si functioneaza cam la un aparat de radio. Daca te mai sucesti cu capul se aude mai incet sau mai tare.Prin casa.Afara nu le-am incercat.

| SorinTudor a răspuns:

Problema a fost la fir... daca iti iei wirles nu cred ca vei mai avea vreun fir. Deci in concluzie nu vei mai pati asa

| Ciprian363636 a răspuns:

Sunt foarte multumit de castile wireless, mai ales ca diferenta de pret nu este mare.

| AyZ a răspuns:

Salut
Daca iti iei casti wireless nu o sa ai acea problema. Si mie mi se intampla si mi s-a intamplat sa mi se strice din aceeasi cauza ca si la tine. Eu iti recomand castile wireless. happy