| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema sa spunem asa... Am niste boxe Marca Typhoon 2.0 care se conecteaza la PC prin mufa Usb ( mentionez ca sun ceva mai vechi anii productiei undeva prin 2007), si nu pot sa le instalez pe Windows 7 pe 64 bit...O solutie la aceasta problema care ar fi in afara de sa le schimb sau alte raspunsuri de acest gen va rog.Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

S-ar putea sa fie o solutie intra pe net si vezi daca au drivere de insalare pentru windows 7 si daca da instaleazale si o sa mearga(de obicei producatorii pun gratuit pe siteurile oficiale ultimele versiuni de drivere), daca nu poti sa iti iei altele daca vrei iti recomand marca Genius eu am dat 3 milioane pe un sistem 5.1 si isi face treaba de minune(in 2009 l-am achizitonat)

| danyello30 a răspuns (pentru AdySnaP):

Pai asta e problema nu gasese Drivere. Daca gaseam nu mai era problema. Multumesc oricum pentru raspuns.