| amandina_9414 a întrebat:

am o problema la messenger.am programul ala cand ascult o melodie apare la status. dar uneori mi se blocheaza statusul.se schimba 5 melodii dar cea de la status tot asa ramane.plus ca nici nu pot sa imi pun alt status. daca ies de pe mess si intru inapoi nu merge sa pun statusul.nu stiu de ce.care ma poate ajuta? multumesc.
p.s.cum sa dezactivez programul asta cu muzica la status.
mersi! dau fundita.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dai sus la messenger, dupa la preferences si Yahoo! Music.happy

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Vezi ca undeva sus scrie messsenger. apasa click acolo. da la preferences. iar in partea stanga trebuie sa selectezi tu ce ai nevoie

apasa click pe archive

apoy apasa click pe yahoo! music. si ai terminat...succes in continuare si speri sa reusesti.papa:*:*

| Frozen a răspuns:

La Plug-in cred ca folosesti FoxyTunes in capat este o sageata in jos dai click pe el si ultimul scris scrie Close dai pe el si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai intampla. unele programe nu sunt bune si sunt si nasoale. dezinstaleaza messenger si vezi ca nu o sa iti mai apara!winking sper sa meargawinking