| Gamesoflegend a întrebat:

Am si eu o noua intrebare. Doresc sa joc jocul: Prine of Persia the Two Thrones. Imi va merge? Am:

CPU Speed: 1.61 GHz
RAM: 511.5 MB
OS: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
Video Card: RADEON 9200 PRO AGP (0x5960)
Video RAM: 256.0 MB
3D - Yes
Hardware T&L - Yes
DirectX Version: 9.0c
Sound Card: Realtek AC'97 Audio
Free Disk Space: 32.9 GB
CD-ROM: HL-DT-ST RW/DVD GCC-4522B
CPU: AMD Sempron(tm) Processor 2800+

Imi va merge?

Răspuns Câştigător
| Angelo99 a răspuns:

Nu cred pentru ca ai placa video prea mica si procesorul prea mic

3 răspunsuri:
| Gamesoflegend explică:

L-am descarcat si imi merge fara nici o eroare sau sa se miste in reluare. Nu am nicio problema cu jocul. Deci fiindca boboboy89 era mai aproape de raspuns ii dau o funda. Multumesc oricum, tecyu323.

| boboboy98 a răspuns:

Sar putea sa mearga dar sa se miste in reluare

| MYSTERYO_4549 a răspuns:

Osati mearga am si eu si da merge pa