| Zigzukanir a întrebat:

Am si eu o problema.Am instalat Windows Live Essentials de curand dar nu pot vedea anumite programe cum ar fi Movie Maker.Cand le downloadez din nou packul ala si aleg sa instalez doar ce vreau, imi arata ca totul e instalat.Ma puteti ajuta? Am Windows 7 Ultimate pe 64 biti.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Yahoo. lasa id-ul tau, dar totusi spune ce problema mai ai, ca vezi ca nu prea stau la PC.

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza-l, Restart, descarca-l de aici si instaleaza-l. Este excat ca si cel online, alegi ce vrei tu sa instalezi:
http://www.newzhome.com/......nload-now/
(te duci pe "Offline installer").

| Zigzukanir explică (pentru horia2012):

Si cum il dezinstalezi?

| Zigzukanir explică (pentru horia2012):

Si cum il dezinstalezi, ca windowsul nu mi-l vede?

| horia2012 a răspuns (pentru Zigzukanir):

Nu ti-l vede pentru ca nu s-a instalat cum trebuie. Descarca asta care nu e gratuit dar il poti folosi 1 luna si incearca sa dezinstalezi cu el:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml
daca nu-l vede nici el, du-te in C:\program Files\Windows Live Essential si cauta acolo un fisier "unistall.exe".
Daca nu e, simplu, stergi tot folder-ul "windows live essential". Descarca asta gratuit si fa o curatenie in registrii cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Restart, cureti din nou, restart si instalezi ce ti-am dat.

| Zigzukanir explică (pentru horia2012):

Problema este ca nu am niciun folder Windows Live Essentials dar am Windows Live,Journal,Defender,Mail,Media PLayer, NT, Photo Viewer, Sidebar.Ce fac le dezinstalez pe toate?(sau le sterg, ca nici de dezinstalat nu cred ca pot)

| horia2012 a răspuns (pentru Zigzukanir):

Numai Windows Live.

| Zigzukanir explică (pentru horia2012):

Ai yahoo sau skype pentru ca trebuie sa iti spun mai multe si rezolv mai repede asa

| Zigzukanir explică (pentru horia2012):

Nu mai conteaza ca am formatat tot si am rezolvat problema.mersi de ajutor oricum

| horia2012 a răspuns (pentru Zigzukanir):

Cu placere.

| horia2012 a răspuns (pentru Zigzukanir):

Yahoo. lasa id-ul tau, dar totusi spune ce problema mai ai, ca vezi ca nu prea stau la PC.