| andrushki a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul :-s. (am Vista )
Zilele trecute mi-am instalat "Magnetic" >- e un program cu wallpapere si chestii de genu`astabig grin
Astazi mi-a aparut o fereastra(Cred)alba din care nu pot iesi straight face. e pe tot ecranul. si ma gandesc sa nu fie de la programul asta.
Intrebarea e in special celor care li s-a intamplat big grin.

Răspuns Câştigător
| w1NNNd a răspuns:

TI-sa instalat cev cu programul troyan ceva spy. Iti recomand sa ii reformatezi si sa nu mai iei toate prostiile dp net. De preferat wind xp.winkingwinking

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Aoleu! Ce "Magnetic", e "Magentic"! E o porcarioara de program, oricat de frumos pare el, e virusat, plin de reclame etc. Nu mai instala asa ceva!

Iar recomandarea mea e sa-ti instalezi Windows 7. E mai frumos ca XP si Magentic la un loc! Si Vista e destul de eye-candy ca sa mai instalezi Magentic. Daca-l ai cu licenta, reinstaleaza-l, daca nu... ei bine treci fara griji la 7laughing

| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza windows xp.

| asd a răspuns:

Da dc ti-ai bagat un program dala? astea is programe de 2 banii foarte proaste pline de virusi.si baga-ti un xp sp3 cel mai bun windows.

| andrushki explică:

Nu stiti ceva. FARA sa instalez alt windows si nici sa-l restartez ( pentru ca asta include sa chem un specialist. pentru ca eu nu stiu cum sa o fac. si stiam ca iti trebuie un CD. ceea ce nu am! )