| Maj3stic a întrebat:

Salutare zilele trecute am instalat programul de virusi antimalware si cred ca la procese mi.a ramas urme pw windows 7 nu stiu sigur daca este de la acel program dar interesul este ca acesta consuma destul de mult in procese cam 50.320 este de la windows sau de la acel program?

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Parerea mea si asa cum procedez eu, il instalez, ii fac upgrade, il rulez, sterge tot, cere restart, apoi la revenire il sterg deoarece haleste o groaza de resurse!

| Maj3stic explică (pentru adybutterfly):

Pai l.am sters de atunci ca nici eu nu il las in pc