| Barabule_Bean_1990 a întrebat:

Am si eu o problema cu o tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1.
De curand nu imi mai incarca videoclipurile pe Youtube, am zis ca s-o fi incarcat prea mult asa ca i-am dat reset din fabrica. Dupa reset totul mergea ok, pana cand dupa 3-4 zile iar nu se mai incarcau videourile pe youtube, am dat din nou reset si tot asa la 3-4 zile se blocheaza. Ce pot face sa nu se mai blocheze si sa mearga corect.

P.S. Youtube-ul este actualizat la ultima versiune, la fel si sistemul de operare al tabletei.

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Chiar nu stiu, poate o fi un bug de la aplicatie (la mine vad ca nu mi s-a blocat nici o data si nici nu l-am mai actualizat de ceva vreme).