| Cristi_Nechitoi_1984 a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Note 10.1 N8000.
Am o problema!
Daca o pun la incarcat iar ea este aprinsa nu se incarca deloc.
Daca o pun la incarcat si ea este stinsa se incarca, dar foarte greu.
O las la incarcat toate noaptea iar dimineata este 80%.
Va rog ajutati-ma!
Funda!

4 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Probabil incarcatorul scoate un amperaj mai mic decat are ea nevoie sau e bateria cam uzata

| Trandafirii a răspuns:

Buna, cand mai are baterie tableta ori cat de putina ar fi nu trebuie sa o pui la incarcat, astfel se strica, dupa cese inchide trebuie sa o pui la incarcat, cat despre 80% incarcata de seara pana dimineata, inseamna ca tine mult bateria, daca nu merge in nici un fel du o la reparatii de calculatoare, se repara si tablete, nu costa mult, iti urez succes!

| Cristi_Nechitoi_1984 explică:

Cand vreau sa conectez tableta la laptop nu o citeste!

| CatalinSGC a răspuns:

Incearca cu un incarcator cu un amperaj mai mare si vezi daca intervine vreo schimbare