Întrebare recomandată | Shottas a întrebat:

Am si eu o problema cu resetarea parolei, la id de messenger. Stiu intrebarile secrete dar momentan sunt blocate pana maine.
Este posibil sa le reintroduc fara sa mai astept? macar o data.
Reusisem sa imi schimb parola, dar o pusesem intr-un document, iar din cauza ca s-a restartat calculatorul am pierdut-o fiindca nu salvasem documentu, se poate sa o gasesc cu vreun un program de recuperare. ceva... PS. Am ubuntu.

11 răspunsuri:
| bradysandro a răspuns:

Eu mi-am resetat parola prin telefon

| Shottas explică (pentru bradysandro):

Si cat timp ai asteptat mesajul, eu l-am asteptat o zi aproape si nu a venit.

| bradysandro a răspuns (pentru Shottas):

Imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu..nu ai cum decat sa astepti pana maine..si eu am patit asa.

| pLeX a răspuns:

Asteapta deblocarea...24h nu e f mult...

| Shottas explică (pentru pLeX):

Pentru mine este...dar na astept, Sti cumva in cat timp trimit cei de la yahoo un mesaj pe telefon? astept deja de 2 ore si nimic.
Exista vreo modalitate pe ubuntu sa vad ce am scris intr-un document, inainte de o inchidere brusca.

| pLeX a răspuns (pentru Shottas):

Habar nu am. nu stiu sa folosesc ubuntu.

teoretic ar trebui sa aiba o locatie pentru temporare. acolo o sa gasesti o chestie nesalvata de tine practic.

| Shottas explică (pentru Shottas):

Mai asteapta, poate ai noroc

| AdycuThebest a răspuns:

Asteapta cateva ore...si se va debloca:d

| Shottas explică:

Esti idiot

| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Din pacate nu, nu poti debloca intrebarile secrete cat despre recuperarea fisierelor pierdute nu exista solutie.