| 93Silviu93 a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura, ori de cate ori tin apasat pe orice buton de exemplu:tin apasat pe tasta A timp de 3 secunde si apoi iau degetul de pe tasta pe ecran vad ca A apare in continuu ca si cand inca as tine apasat pe tasta apoi se opreste sa mai apara A-uri...nu stiu cum sa explic e ca si cand tastatura ar avea lag e o problema tare ciudata, si in jocuri daca tin apasat pe W+D ca si cand as misca personajul daca iau degetele de pe W si D personajul inca merge... putin ajutor va rog

4 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Probabil ai varsat ceva pe tastatura. Si mie mi s-a intamplat. Am varsat acum cateva saptamani gem si nu mi-am dat seama. Si cand voiam sa scriu mi se intampla la fel. Incearca sa o cureti, foloseste o carpa cu niste spirt sau solutie de sters geamul.

| Crucified a răspuns:

Cumpără-ţi altă tastatură.

| 93Silviu93 explică:

Numai conteaza se pare ca era vorba de niste setari gresite din control panel...all good nowhappy

| ProblematicUser a răspuns:

Exista 2 posibilitati
1.Cel mai grav lucru este sa fie de la windows-ul pe care il detii si trebuie schimbat.
2.Trebuie inlocuita tastatura.