| girllll a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Aveam 1 euro si trimite automat mesaje catre diferite numere.Nu stiu de ce. Mi-a mancat asa tot creditul sia cum ma trezesc dimineata ca imi arata vreo 6-7 mesaje cum ca nu am credit suficient pentru a trimite un mesaj acelui nr, dar nu-mi arata niciun nr si nici mesaj scris.si incearca sa trimita mesaje doar noaptea si ziua pe la ora 3

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Telefonul tau mai mult ca sigur este unul cu sistem de operare si tind sa cred ca este cu symbian.Este posibil sa ai un soft de securytate instalat in el care trimite mesaj automat celui care la instalat in prima faza in telefon.Alta posibilitate nu vad! Ce ai putea sa faci sa-i dai un hard reset, daca erai isteata si spuneai si marca telului, era poate rezolvata treaba! HAve fun si nu incarca prea des!

| Theeo a răspuns:

Vezi că ai un virus pe telefon...
mergi la unservice pentru teleoane şi vezi ce poţi face. poate fi atât pe cartela de memorie sau în memoria telefonului sau pe cartela cu număr

| tremurici a răspuns:

Sau ai un mesaj in curs de trimitere care e blocat acolo ca sa zic asa...si se tot retrimite...
vezi cauta pe net varianta de reboot a sistemului de operarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge si u toti din lista si du-l la decodare. Costa 0 de lei. Ai virusi. Nu mai instala toate ***-urile pe el. bafta happy