| daniel258 a întrebat:

Am si eu o problema cu un iPhone 4S negru, am Jailbreak cu absinthe sau ceva de genul dar aia nu conteaza, acum i-am dat un reset total, ca mergea cam incet adica am sters tot, si nu mai porneste, se incarca, si se incarca, si se incarca incontinuu, nu cred ca e normal, adica are cel putin 2 ore de cand tot se incarca. Telefonul e nou-nout, din magazin cu garantie. Oare sa il mai las sau sa ii fac ceva?

3 răspunsuri:
| robiolic a răspuns:

Asa iti trebuie, altadata sa nu mai faci jailbreak!

| Sen7iment a răspuns:

Eu am un galax s1 si i-am facut upgrade la soft adica de la 2.2 l-am dus la 2.3.6 si cand am vrut sa il fac la loc 2.2 am patit la fel, astfel l-am intors din nou la 2.3.6 poate aceeasi problema ai si tu acum nu stiuthinking du-te la service

| daniel258 explică (pentru Sen7iment):

Am rezolvat, stai linistit