| State_Ciprian_1994 a întrebat:

Am si eu o problema cu un pc.Nu mai porneste si nici curent nu intra in el!
Tin sa mentionez ca sursa a mai fost schimbata odata acum 1 an cel mult, care ar putea fi cauza, sau ce pot face sa o remediez?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Schimba sursa iar de data asta pune ceva de calitate nu orice pocnitoare.

| State_Ciprian_1994 explică (pentru Jipa95):

Deci nu are nici-o treaba cu placa de baza?

| lmsps123 a răspuns:

Sursa are un buton on/off(in spate), incearca sa vezi daca l-ai apasat din greseala sau daca nu asta e problema, du pc-ul la reparat.