| Agnes00 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi s-a ars hardul si mi-am luat altul nou si l-am pus in locul celuilalt si cand vreau sa deschid laptopul, tot ce se intampla este ca licareste caps lock-ul. Care credeti ca este problema?

Răspuns Câştigător
| MITZANUL a răspuns:

Ai incercat sa instalezi wind? Sa inteleg ca biosul a ramas setat sa booteze prima data de pe hard? Incearca sa resetezi bios prin scoaterea bateriei poate iti permite sa bootezi de pe cd prima data.

3 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

Ai instalat sistemul de operare (windows, etc) din nou?

| Agnes00 explică (pentru MITZANUL):

Pai daca nu pot intra nici macar in bios, nu.

| Agnes00 explică (pentru MITZANUL):

Am rezolvat, era ramul pus prost. Mersi.

| MITZANUL a răspuns (pentru Agnes00):

Ai incercat sa instalezi wind? Sa inteleg ca biosul a ramas setat sa booteze prima data de pe hard? Incearca sa resetezi bios prin scoaterea bateriei poate iti permite sa bootezi de pe cd prima data.