| thepharaoh07 a întrebat:

Am si eu o problema: Nu mai imi merge internetul la calculator, mai am un laptop dar la el merge.In bara jos in stanga imi arata ba ca se incarca ba semnul exclamarii intr-un triunghi ba un x rosu.Imi arata ce internet am, ca e de 200 mb si imi arata ca primeste packete dar nu le trimite sau invers nu mai tin minte... a inceput asa de odata.De la placa de retea nu e pt ca am luat calculatorul acum 7 luni.Mi.am luat un nou router de wifi sa vad daca de la el e, dar sunt sigur ca nu e de la el.Ma poate ajuta cineva? Va rog multttt vreau sa ma joc si eu un lol

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Posifibil antivirusl iti blocheaza sau daca nu incerca sa dai un of la firewall.