| Spino a întrebat:

Am si eu o tableta Allview, am dat reset la ea si nu mai stiu contul google. Si nu am ce face la ea, am incercat diferite metode dar nu merg. Imi mai arata si un lacat in stanga sus. Va rog sa ma ajutati daca se poate.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Contul gugăl classrooon de la școală sau care?

| Spino explică (pentru sierra1):

Nu am pus nici un cont pe ea

| David12Iulian86 a răspuns:

Practic iti cere contul de google cand aprinzi tableta? se poate debloca depinde de dispozitiv! Spune mi exact ce nu te lasa sa faci

| Spino explică (pentru David12Iulian86):

Deci, eu fiind șeful clasei am vorbit cu profesorul de informatica ca pot sa ii dau resetare pentru a-mi pune mai multe chestii pe ea. Toate bune și frumoase am luat tableta de la școală și nici măcar contul google nu i l-am pus am resetat tableta direct și scrie scrie acolo la contul google sa îmi pun contul google care a fost pus anterior și am încercat și cu contul de la școală și nu merge