| Denis_Georgian_1997 a întrebat:

Am si eu un laptop Lenovo g51-35 si nu stiu cum sa deschid compartimentul de la dvd ori cd room

2 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

In mod normal exista un buton pe capacul unitatii de dvd si daca laptopul e PORNIT se apasa acel buton pentru a deschide unitatea. Sunt si cazuri in care unitatea nu exista - se poate vedea si in bios daca laptopul are sau nu unitate optica.

| Pisicuta28xd a răspuns:

Pai,problema e ca ori e stricat ori blocat acolo...nu prea ai ce sa-i facit u...du-l la reparat.big grin