| diiiiiiaaaa a întrebat:

Am o tableta Lenovo si cand o deschid imi ramane sigla Lenovo, e asa de o ora si nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi cu tableta în service atâta timp cât mai e în garanție.

| MrLucas a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci tu insuti, mergi cu ea la service.

| Salajean_Levi_1982 a răspuns:

Se poate face hard reset, dar pana nu stiu modelul exact nu iti da rasnsul corect. Scrie te rog modelul. Lenovo...

| diiiiiiaaaa explică (pentru Salajean_Levi_1982):

Am incercat sa fac hard reset, dar tot nu merge, cand dau pe 'reboot', se inchide si ramane tot in modul recovery. O s-o duc la un service.