| Andra3000 a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor. Din greseala mi-am sters Google Chrome din computer dar mai aveam un browser.Deci am intrat pe Mozilla si am vrut sa-mi descarc dar imi spunea ca deja am instalat acest program pe contul meu google.Cand l-am cautat in calculator nu l-am gasit si nu vreau sa raman cu browserul Mozilla. Dau CEA MAI MARE FUNDA EVER!

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Intra start-control panel-add or remove programs,il cauti in programele alea,daca e il dezinstalezi, si il descarci din nou de pe net, daca nu e inseamna ca nu il ai instalat pe pc.

2 răspunsuri:
| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Intra in start la control panel add remove cauta in lista si da remove.

| salbaticu a răspuns:

Daca ai windows 7 la start scrii la search Google Chrome