| JoeJude2013 a întrebat:

Am un Allview S5 si nu stiu cum sa instalez aplicatiile direct pe card sau macar sa le mut de pe telefon pe card.Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

In primul rand ai mare grija, de unde decarci aplicatiile, pot sa contina virusi periculosi.
Instaleaza aplicatiile in memoria telefonului, daca le instalezi pe card se misca mai greu.
Iti dau un sfat, nu instala aplicatii inutile.

| JoeJude2013 explică (pentru robytoby):

Stai linistit ca nu instalam aplicatii intule.Da le-as pune pe telefon, insa el are o memorie foarte mica si nu merg instalate...