| evyyy30 a întrebat:

Am un blackberry 8310 curve si nu stiu sa salvez jocurile pe el.Imagini,muzica am pus insa jocuri nu stiu unde sa le salvez. Mi-am instalat blackberry desktop manager si tot nu merge.cand dau la add aplications si apoi browse sa incarc un joc imi da eroare, spune ca fisierul nu este compatibil.Ma ajuta cineva? pls

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yumeee a răspuns:

A mai dat cineva click pe întrebarea asta pentru că i-a sărit cuvântul "curve" în ochi? Sau sunt singura?

| Ally03 a răspuns (pentru yumeee):

Nu esti singura rolling on the floor