| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Mi-am facut cu blog pe ucoz.com cu muzica si jocuri dar nu stiu cum sa incarc muzica si jocurile pe blog? help. funda

5 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Copii, ucozu nu suporta fisiere mp3 sau video. jocurile trebuie sa fie in format SWF si incarcate la manager fisiere intr-un folder care il creezi tu, si sa copiezi legatura (link) de acolo si sa il postezi pe blog.

| MihaiRusu88 a răspuns:

Putem vb pe privat ca stiu cum se baga jocuri pe blog dar vr sa stiu daca vrei sa bagi jocuri de pe net de genu de pe Y8.

| XxXJoK3rXxX explică (pentru MihaiRusu88):

Da.

| MihaiRusu88 a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

Pai cu jocurile e simplu. pe Y8 de exemplu este dedesubtul jocului un cod ceva cu enabled

| MihaiRusu88 a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

Poti sa imi dai idul tau se te pot ajuta