| Bebeto334 a întrebat:

Am un calculator, calculatorul și monitorul sunt conectate prin cablu vga, am pus calculatorul la televizor pentru un cablu hdmi si nu am claritatea ce o am pe monitor. Să fie de la cablu?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nope. Ia zi ce rezolutie are tembelizorul si ce rezolutie are monitorul...

| Bebeto334 explică (pentru GabiDumitrescu):

Dă-mi mes pe ig te rog stefan_ax3 am o poză în oglindă

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bebeto334):

Raspunde breh la intrebari aici, ca asta e ideea. Ai o problema, raspundem aici, ca poate le foloseste si altora.

| Bebeto334 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ce e ăla tembelizator

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bebeto334):

Mai citeste-ti o data intrebarea si o sa te prinzi... big grin

| UserRo10 a răspuns:

Mergi la display settings si vezi ce rezolutie poti seta maxim. Si cablul poate sa fie cu probleme