| UnSimpluOm a întrebat:

Am un calculator, cand il pornesc, totul bine pana ajunge la mesajul de bun venit "Welcome", cand ajunge acolo apare urmatoarea erroare :

http://i38.tinypic.com/qq94as.jpg

Cand am incercat sa reinstalez windowsu, urmez primi 2-3 pasi apoi, primesc aceiasi erroare, asta dupa ce accept termenii si conditile winului, nu am incercat numai cu un windows, chiar mai multe.

Cel care ma poate ajuta primeste fundita, multumiri si ii raman rescunoscator :)

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Aceasta eroare poate fi de la memoria RAM... daca ai 2 placute scoate una si ai grija ca cealalta sa fie bine infipta in slot
vezi care din placute are probleme
o alta problema ar fi placa de baza

| cяιss a răspuns:

Si mie imi apare asa.si multi spun ca este din cauza ca se incalzeste ff repede unitatea...habar nu am... poate ti-a fost d ajutor happy