| eu_5214 a întrebat:

Am un card de 2 gb si un telefon samsung e-570 si cand bag cardul in telefon la unele poze s-au melodi imi scrie fisier nepermis dc? funda mare

3 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Am impresia ca nu ti-l citeste.vezi poate are praf pe faze.sufla.si dupa introducel inapoi in tel. daca nu e asta. sterge tot de pe card si lasa-l maxim o zi.foooonda?

| ramonikame a răspuns:

Telefonul este setat sa recunoasca doar anumite fisiere. la mine de exemplu telefonul imi recunostea melodiile doar cele mp3 si nu si pe cel audio. si cred ca si la poze este la fel, recunoaste doar un anume tip.

| WalKGhosT a răspuns:

Daca iti face figura asta doar cand ai cardul,il poti reformata si vezi daca problema continua, daca da salveaza in pc ce ai important in telefon si dai o resetare totala, aceasta resetare rezolva unele probleme ale telefonului. Succes!