| cinecitesteeGAY a întrebat:

Am un hard disk portabil M3 Maxator de 1tb, dupa ce am bagat win 10 pe el si l-am luat pe pc am vazut ca in loc de 1tb imi apare ca are doar 32gb, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Emazio a răspuns:

Nu iti arata restul spațiului pentru ca nu are alocată o partiție. Cauta how to part my hdd pe google, si o sa iti arate cum accesezi disk management parca se numea, un program din windows cu care iti faci partiții si după ce ii aloca litera si il seteaza o sa il vezi.