| Ṕαᾔḓεмḯḉ a întrebat:

Am un HTC desire. Vreau sa-i fac root pentru ca are prea putin spatiu intern. Am auzit de unrevoked... instalez driverele, dau run la unrevoked dar dupa primul reboot, unrevoked zice waiting for bootloader; make sure u have the drivers installed. Si sta asa un timp. Eu acu incerc sa.l rootez... daca aveti vreo idee. dureaza mai mult etapa asta sau?
Funda

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce soft ai acum pe HTC desire si ce versiune de hboot. De asemenea, ce windows ai pe pc?

| Ṕαᾔḓεмḯḉ explică (pentru sltlp):

Stoft,. android nustiucat parca 2.2.2 sau cv de genu. Iar hbotu ii 0.9. 0001

| Ṕαᾔḓεмḯḉ explică (pentru sltlp):

De cand am pus intrebarea, tot acolo o ramas, cu drivere si botloader. nu s-a mai intamplat nimic. iar telefonul ii deschis pe bootloader

| sltlp a răspuns (pentru Ṕαᾔḓεмḯḉ):

Nu ai zis de windows. Din ce zici tu pare sa fie o problema cu driverele, deoarece nu trebuia sa stea atata acolo.So, ce windows ai?

| Ṕαᾔḓεмḯḉ explică (pentru sltlp):

Am incercat mai intai pe 8
nu a mers. Si m-am dus pe laptopu mamei. Si acu se instaleaza. pe win 7. si tot aici se blocheaza.

| sltlp a răspuns (pentru Ṕαᾔḓεмḯḉ):

Vezi daca e activata isnt driverelor automata. De asemenea, vezi ca daca stiu eu bine isntalarea se face din fastboot. Daca vrei ma contactezi pe adresa din profil, dar abia maine daca e sa te ajut.

| Ṕαᾔḓεмḯḉ explică (pentru sltlp):

Hmm, mersi. trebuia sa intru in fastboot... am intrat acolo si pe win 8, dar acolo nu instalasem driveru de la fastbut. acu asteapta pentru HBOOT... sa vedem daca il asteapta pana la tinerete sau nuhappy

| Ṕαᾔḓεмḯḉ explică (pentru sltlp):

Dap. Acu s-a blocat la Waiting for HBOOT...