| Pepu a întrebat:

Am un Iphone 4s blocat ICloud, cum pot salva pozele de pe el? Funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie deblocat, nu poti! Il poti scoate contul de Icloud la un service gsm, in schimbul sumei de 500 lei! happy

| Pepu explică (pentru Jipa95):

Am fost la service si mi s-a spus ca nu se poate face nimic. Daca scot contul se salveaza pozele?

| Jipa95 a răspuns (pentru Pepu):

La ce service ai fost reparau si televizoare de prin anii 90? Du-te la un service gsm bun, cunosc cateva prin Bucuresti, ( daca locuiesti ) si iti scoate Icloud-ul in maxim 3 ore, nu-mi spune tu mie ca nu poate fi scos Icloud! happy

4 răspunsuri:
| Mariusflo a răspuns:

Dacă doreşti să salvezi pozele din telefon, singura metodă este deblocare. Cât timp telefonul este blocat, nu ai ce face.

| Pepu explică:

Am fost la service si mi s-a spus ca nu se poate face nimic. Daca scot contul se salveaza pozele?