| TaviComplicat a întrebat:

Am un iphone 4S original cu ultimul iOS si nu gasesc google earth pe app store si pe net zice ca nu e compatibil.
Ar trebui sa pot numaidecat.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mitsufball a răspuns:

De ce nu ii faci un jailbreak? Dupa vei putea copia/folosi orice aplicatie gratis. Daca doreste sa faci acest lucru informeaza-te pe internet despre acest lucru.
In legatura cu problema tu, daca ios-ul este ultimul e posibil acea aplicatie sa nu fi primit un update care sa fie compatibil cu ios-ul tau!

| TaviComplicat explică (pentru mitsufball):

Jailbreak-ul incetineste viteza de procesare. Dar pot sa ''downdatez'' ios-ul?

| mitsufball a răspuns (pentru TaviComplicat):

Poti sa ii face downgrade, asa se numeste acea operatie. Si da poti dar sunt mai multe criterii care te pot impiedica sa faci acest lucru. Daca doresti iti trimit un tutorial dar trebuie sa imi specifici ce ios ai.

| valentino52 a răspuns (pentru TaviComplicat):

Pai ce iOS ai 5.1.1 sau iOS 6 Beta? Ca in iOS 6 nu mai exista google maps e inlocuit cu o versiune de maps facuta de Apple

| TaviComplicat explică (pentru mitsufball):

IOS 5.1.1 (nu sunt sigur dar stiu ca e la zi, adica ultimul).

| mitsufball a răspuns (pentru TaviComplicat):

Http://www.youtube.com/watch?v=KABCvmBgvIY
Incearca, daca nu iti merge lasa un mesaj si voi incerca sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Street View de la Google Maps.