| INeeDYoubby a întrebat:

Am un iPhone 5 A1429 si mereu icnd intru sa navighez pe net imi ia multi bani. Ce sa fac ca sa-mi ia mai putin?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai poti sace sa nu mai umbli pe net cu cartela din iphone. Ai wi-fi in el, du-te langa un acess point, ai net nelimitat acolo

| INeeDYoubby explică (pentru Jipa95):

Chestia e ca am nevoie de el si la scoala.

| Jipa95 a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Pai o solutie ar fi sa-ti iei o extraoptiune cu internet atunci cand intri pe net sa nu-ti mai ia din credit, este mai convenabil

| GrumpyGirl a răspuns:

Pai ca sa nu-ti ia bani trebuie sa ai mb(megabites).

| Dawid a răspuns:

Trebuie sa iti activezi o optiune de mb (daca esti la liber)winking