| Anonim11026 a întrebat:

Ce modele de telefoane iPhone sunt cele de mai jos cu următoarele serii:
( Sunt 3 telefoane diferite )

1. MODEL A1429
2. MODEL A1387
3. MODEL A1332

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

1. iPhone 5
2. iPhone 4s
3. iphone 4

asa zice "goagle"

| Anonim11026 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc!

Și știi cumva dacă aș avea șanse să le vând? Se mai cumpăra modelele aste? Ideea e că merg... Dar nu știu cât aș lua pe ele... Ai idee de nișe prețuri potrivite pentru fiecare? Unde aș putea să încerc să le vând? Pentru că pe grupurile de Facebook, markeplace, olx etc. Nu cred că am șanse prea multe să le vând din cauză ca se cumpăra modele mai noi de telefoane ( iphone si alte marci ).

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim11026):

Aici in cazul modelelor mai vechi de iphone chiar nu stiu, tot olx ti-as fi recomandat
totusi sunt destui care au la vanzare iphone 4/4S si 5 deci de ce nu! desi sunt foarte ieftine! un exemplu de anunt cu iphonuri vechiute : https://www.olx.ro/d/oferta/vand-iphone-4-5-5s-5se-6-6s-IDhIGbw.html