| Bogdan_Nour_1997 a întrebat:

Am un Kodak easyshare M531 si nu mai merge sa pun pozele de pe aparat pe calculattor. da un script error. imi zice ceva de bootstrap logger. thinking cum sa fac? stie careva vreo solutie?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aaa! Incearca in alt USB, fa proba cu cel de la tastatura sau mouse, inainte da un resart la computer.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza Kodak EasyShare de pe computer si descarca pozele fara el, altfel va trebui sa editezi fisierul logger.js din folderul bootstrap si nu e tocmai usor.

| express11 a răspuns (pentru neluL):

Si daca calculatorul nu il ia nici asa?

| neluL a răspuns (pentru express11):

Pai ai alte solutii? Dupa aceea te duci in Windows Explorer sub partitii dai click pe aparatul foto ->deschizi folderul si descarci prin cut/paste sau copy/paste.Sau cu un Card Reader, scoti cardul din aparat si il bagi in el -> descarci.

| express11 a răspuns (pentru neluL):

Te-am intrebat ca nici mi nu-mi mai ia aparatul si telefonul.inainte le lua.nu stiu oi fi sters ceva...

| neluL a răspuns (pentru express11):

Aaa! Incearca in alt USB, fa proba cu cel de la tastatura sau mouse, inainte da un resart la computer.