| Petcu_Liviu_1994 a întrebat:

Am un laptop acer aspire 5750G, si a inceput sa faca figuri, cand incepe el sa se incarce parca atinge ceva in partea stanga la aerisire acolo. iar cand il pun intr-o parte sau vertical ma rog. cand ii schimb pozitia, incepe sa bazaie urat rau si atinge ceva. pana nu il sting nu se opreste. Nu a suferit lovituri/cazaturi sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Probabil ca e ''asfixiat''. trebuie dat la curatat ca a facut ''pasla'' pe cooler.

| Petcu_Liviu_1994 explică (pentru a1doru):

E in garantie. sa ma duc cu el acolo? eu cred ca esti de la sursa

| a1doru a răspuns (pentru Petcu_Liviu_1994):

Pai daca e in garantie,mergi cu el la magazin sau, daca stii, direct la atelierul care asigura garantia.

| Дундев_толя_1988 a răspuns:

Ai probleme la cooler posibil sa fi intrat ceva mizerie sau sa desprins o elice de la ventilator.trebuie sa il desfaci sa sa te uiti.bafta