| grassu a întrebat:

Am un laptop acer si cu 2 luni in urma nu se mai vedea display-ul, dar la monitor se vedea. De cateva zile si pe monitor se vede foarte urat, cu dungi galbene verticale, dar dupa aproximativ o ora isi revine. Stie cineva din ce cauza? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Panait_Cezar_1980 a răspuns:

Ori ti ars ars placa video ori sa supra incalzit placa videa sfatul meu este sa iti ei un racitor sau o placa video noua dar sa coste mai mult de 500 lei ca celelate nu sunt bune sunt faca
turi

3 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Daca l-ai scapat poate sa miscat placa video in el.sau se strica

| Lusca1995 a răspuns:

Este placa video si eu am patit asta mi s-a stricat de 3 ori ultima oara dupa o saptamana, a avut aceeasi defectiune.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Placa video ori s-a ars or sa mișcat în laptop dacă l-ai scăpat pe jos sau de la atâta trambalat