| AnonimZeus a întrebat:

Am un laptop Asus si aseara i-am dat restart si nu se mai deschide, imi zice ca e o problema la restart apoi repair si sta ecranul albastru. Am intrat in bios, boot si prima optiune e Cd/Dvd si scrie Thosiba si un numar. Ce sa fac? Dau funda urgent.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pune CDul de Window$ și reinstalează (sau repară).

| gamer1234 a răspuns:

Hiren's boot e rezolvarea cea mai simpla.
E un cd, il gasesti pe la magazine.
E foarte bun, si daca laptopul e mort, poti sa-ti iei fisierele

| AnonimZeus explică:

Cam cât costă un astfel de CD? Altfel nu aș putea să rezolv problema. E urgentttt!

| AnonimZeus explică:

Profu de info mi-a zis să-l deschid cu un CD "mini vista" ori "mini xp" sau hiren's boot. Știe cineva cum pot face un astfel de CD? Sau dacă cu un CD Win il pot deschide? Astept prietenii sau mesaje. Dau funda.